Sencor SHS 7603

Ionizace

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Funguje a dělá co má.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Lehká do ruky,cena odpovídá kvalitě-zatim funguje..

• Kvalita

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Funguje a dělá co má.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Lehká do ruky,cena odpovídá kvalitě-zatim funguje..

• Kvalita
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Za tuto cenu kvalitní výrobek.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• pomalejší ohřívání..
  • , zakoupeno v EVA.cz

• velmi dobrá cena
    • natočené vlasy mi vydrží celý den

• Dlouhé nahřívání
    • Lokny nevydrží

Dostala jsem jí darem, a nejsem spokojená, koupila jsem si jinou, lepší u které mi vlasy vydrží vlnité i dva dny.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• - velmi dobrá cena
    • - natočené vlasy mi vydrží celý den
    • - nic

- spokojenost