Remington Ci96S1

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

dárek

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Když se s ní naučíte, lze vytvořit nespočet účesů
    • občas se můžete i spálit.

Je to úžasná věc na vlny, vlnky ale i jako žehlička

Příkon
60 W
Maximální teplota
230 °C
Délka kabelu
3 m
Automatické vypnutí

REMINGTON Professional - CI96S1 Silk Ultimate Styler - profesionální styler 4v1s hedvábným povrchem. Ať už je váš typ vlasů jakýkoliv, bez ohledu na jejich délku, můžete s kulmou Remington CI96S1 Silk Ultimate Styler snadno upravit své vlasy do volné vlny, spirály nebo do hedvábně hladkého stylu. Jedinečný styler pro vytvoření středních, ležérních loken, vln a pro vyžehlení vlasů. Už nemusíte utrácet své peníze a trávit svůj drahocenný čas v kadeřnických salonech. Silk Collection - připravte se na upravené vlasy, které vypadají hedvábně hladké a velmi lesklé. Silk Remington kolekce nabízí luxusní a draze vyhlížející styl na profesionální úrovni, takže si můžete vytvořit kvalitní účes doma i na cestách. Silk keramický povrch s 3D efektem z kolekce Silk vám pomůže zdokonalit váš vzhled s lehkostí. Tento inovativně navržený 4-v-1 styler vytváří nádherné střední kadeře, volné kadeře, vlny a vyhlazuje vlasy pro maximální všestrannost.

Specifikace kulmy: 25mm kulma s rozpůleným tělem pro různé účesy s jedním přístrojem - Střední lokny, Ležérní lokny, Vlny, Vyžehlené vlasy

Vylepšený hedvábně-keramický povrch s hedvábným designem ve 3D efektu

Speciálně navržený nástavec pro tvorbu loken ve tvaru stuhy - pomáhá vytvořit volné, ležérní lokny

Digitální displej

Teplota 20 až 230°C

Zámek teploty k ochraně před nechtěnou změnou

Rychlé zahřátí během 30 sekund

Automatické vypnutí po 60 minutách

Celosvětové napětí pro doma i zahraničí (při 120V se mohou doba a teploty lišit)

Vypínač On/Off

Studené špičky 3m otočný kabel

Včetně žáruvzdorné rukavice

Hedvábný žáruvzdorný obal

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

dárek

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Když se s ní naučíte, lze vytvořit nespočet účesů
    • občas se můžete i spálit.

Je to úžasná věc na vlny, vlnky ale i jako žehlička

• Vysoká teplota (až 230°C)
    • Rychlé nahřívání
    • Lehká manipulace
    • Rychlé a kvalitní natočení
    • Vlasy dlouho vydrží
    • Zatím jsem žádné nenašla :)

Měla jsem velký problém sehnat kulmu, která mi dokáže navlnit vlasy tak, aby vydrželi hodně dlouho. Měla jsem s tím opravdu problém. Mám dlouhé, husté vlasy, takže jsou těžké a s obyčejnou kulmou my vlny vydrželi ani ne hodinu a už to bylo nepěkné. S kulmou Remington jsem velmi spokojená. Natočení vydrží celý den, dokonce i na druhý den jsou ještě pěkné.
    Žehlička mě vyhovuje jelikož mám rovné vlasy a žehlím si je jen občas. Opět vlasy po žehlení vydrží opravdu dlouho.
    Kulmu Remington Ci96S1 jsem koupila ve slevě za 1299,- na MALL a přišla mi v pořádku, poslali mi k tomu i dárek (mašličku - spona do vlasů). Takže maximální spokojenost a můžu jen doporučit dívkám s dlouhými vlasy, protože na krátkých by to asi nebylo až tak pěkné, ale to je můj názor :)