Remington Ci 76

• spokojenost

• malá,lehká,rychlá,automat.vypnutí,nízká spotřeba el.energie
    • chybí očko na zavěšení
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• oproti mé staré kulmě krásně natáčí,vlasy hladce kloužou a neničí se.Dá se nastavit krásně teplota, rychle se zahřívá.

spokojenost

Studený vzduch
Ionizace

- kulma pro pevné lokny a vlny protect & shine Ci76

• průměr 19 mm
  • povrch ploch opatřený keramickou,

teflonovou a turmalínovou vrstvou pro trojí ochranu vlasů

• rovnoměrné rozložení teploty
  • hladší styling bez připalování stylingových

výrobků

• brání krepatění vlasů
  • nastavitelná teplota pro všechny typy vlasů
  • rychlé, 60sec. nahřátí
  • vypínač
  • kontrolka připravenosti
  • automatické vypnutí po 1hod.
  • automatická volba napětí 120 - 240V
  • žáruvzdorný obal

• spokojenost

• malá,lehká,rychlá,automat.vypnutí,nízká spotřeba el.energie
    • chybí očko na zavěšení

spokojenost

• , zakoupeno v Rozbaleno.cz

• Jsem velice spokojená, jinou bych nechtěla:) lehká, skladná a perfektní vlnky !
    • Mám i pocit, že tolik neničí vlasy .)

Všem vřele doporučuji :)

• Dobrá cena,kvalitní výrobek
    • Zatím jsem nic neobjevila

K vánocům jsem dostala drahou žehličku na vlasy (zn. Valera)-na natáčení vlasů. Musím říct,že tato kulma je oproti žehličce lepší a za třetinovou cenu,i natáčení je rychlejší. Není iontová jako žehlička, ale vlasy neničí! Po necelém měsíci s žehličkou při nepravidelném natáčení jsem viděla zhoršení kvality vlasů. Kulma je dokonce i s pouzdrem,což mi velmi vyhovuje(nenabízí ho všechny značky.) Velikost vln taky mohu určovat- podle šířky natočení pramenů,což mi u žehličky nešlo- velké prameny potom nedržely. Teplota 160-170 je úplně dostačující,i když maximum je 180.
    Také průměr kulmy je dobrý,větší bych nechtěla a menší jsem měla kdysi,tento je akorád.( mám středně dlouhé vlasy).

super

• , zakoupeno v OKAY.cz

regulace teploty dostatečná, přívodní šńůra dostatečně dlouhá

• , zakoupeno v MADER.cz

• ano perfektní,úsporná

Produkt jsem si objednala na doporučení kolegyně.Kulma je rychle ohřátá a vlasy perfektně drží.Určitě tento produkt mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Jsem maximálně spokojená! Dělá krásné vlny a dlouho vydrží!

výborná ,jsem spokojená