Cera Wand 26-13 mm 11926

Cera - Konická kulma Cera Wand 13 - 26 mm Jedná se o keramickou kónickou kulmu, jež vytvaruje vlny všech tvarů a velikostí. Příkon: 45 W, Minimální teplota: 80° C, Maximální...
Doporučená nabídka Bezvavlasy

Loknovací
Materiál topného tělesa
keramické

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Zatím mám krátkou dobu, ale první použití je super.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Mám polodlouhé jemné vlasy a nemám jich moc. Vždy když jsem si nějakou kulmou natočila vlasy (když nepočítám loknovací, kde je ale třeba cca 40 minut k natočení celé hlavy), stačilo dojít do práce a většina krásy byla pryč. Dlouho jsem hledala kulmu, kde by natočené vlasy vydržely. Až na doporučení kadeřnice jsem hledala mezi konickými kulmami. Na základě recenzí jsem zkusila koupit cera wand kulmu a musím říci, že mne opravdu nezklamala. Sice to chce trochu cviku a ochrannou rukavici proti teplu, (neboť jsem byla zvyklá na klešťovou kulmu), tak spolu s malým množstvím přípravku Goldwell Stylesign Twist Around, který podpoří objem a výdrž natočených vlasů, mám během cca 12-ti minut hlavu plnou loken, které vydrží po celý den a i následující dva dny mám vlasy zvlněné. Takže tuto kulmu mohu opravdu jen doporučit – kvalita za dobrou cenu!

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• nastavení teploty dle vlasů a typu účesu přímo na míru, bezpečné provedení + stojánek

Typ
keramické

Cera - Konická kulma Cera Wand 13 - 26 mm

• Příkon: 45 W,
  • Minimální teplota: 80° C,

Maximální teplota 210° C.

• Způsob nastavení teploty: digitální display,
  • Doba zahřátí: velice rychlá do 15 sekund
  • Průměr kulmy: 13 - 26 mm,
  • Hmotnost: 160 gramů,
  • Kabel: délka 3m, otočný.

Konická kulma Cera Wand s keramickým povrchem pro krásné a lesklé vlny bez zacuchání.

Pozor: Balení neobsahuje ochrannou rukavici.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 12 923 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč98 % • 7 150 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč94 % • 2 117 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Zatím mám krátkou dobu, ale první použití je super.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 12 923 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 variantaDárek49 Kč98 % • 7 150 recenzíDalší informace