BaByliss Pro BAB2225

2.7 m
Materiál topného tělesa
keramické

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Dobře se s ní pracuje, lokýnky drží.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Complete Beauty

• Zajímavé ceny. Kupovala jsem kulmu Babyliss PRO.
    • Nevím

Doporučuji, žádný problém jsem neměla a vzhledem k proběhlé komunikaci bych ani problém neočekával.

• -všestraná

Délka kabelu
2.7 m
Materiál topného tělesa
keramické

Multifunkční přístroj dokáže vaše vlasy natočit i narovnat během chvilky!

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Dobře se s ní pracuje, lokýnky drží.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Complete Beauty

• Zajímavé ceny. Kupovala jsem kulmu Babyliss PRO.
    • Nevím

• -všestraná
    • -kvalitní
    • -nic

Perfektní stroj

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• varianty použití, studená špička, rychlost nahřátí, příjemně padne do ruky
    • je potřeba trochu zručnosti, snadno se spálíte

Přesně co jsem hledala - tato kulma nabízí hned několik možností, jak si vytvořit vlny, od prstýnků až po přirozené lehké zvlnění (jako pomocí klasické žehličky). Cena v podstatě odpovídá kvalitě. Zdá se mi vhodná i pro kratší vlasy, díky možnosti využít úzkou špičku, nebo jen jednu část "plotýnky". Je potřeba trochu zručnosti, hned při prvním použití jsem si spálila krk - takže doporučuju si způsoby namotání vlasů nejdřív vyzkoušet na nezapnuté kulmě a pro lepší manipulaci si pořídit termo rukavice. Regulace teploty na 3 stupně mi osobně vyhovuje (na klasické žehličce více teplot také nevyužívám). Pro mě je nevýhodou dlouhý kabel, který může být naopak pro někoho výhodou :-)