Rowenta CF 8350

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Dobrý výkon.
    • Kartáč se štětinami.
    • Hlučnější.
    • Pro některé ženy může být mohutný.

Je to má asi již čtvrtá fouk.kulma. Vyhovuje mi kartáč se štětinkama. Předchozí kulmy měly buď plastový hroty, nebo
    velký průměr. U Rowenty mi průměr štět.kartáče vyhovuje.
    Jinak se moc neliší velikostí a příslušenství od ostatních značek.
    (Bosch,Babyliss,atd.) Stějně hlučná a těžká. Zboží jsem obdržela dneska, nemohu ještě dostatečně posoudit, ale zdá se mi, že se dost rychle zahřívá.

Příkon
1.8 m
1 kg
Studený vzduch
Ionizace

Nejkompletnější stylingová sada pro úpravu vlasů. Kulma Rowenta CF 8350D0 Multiglam dokáže vlasy natočit, vyžehlit i vyfoukat. Funkce ionizace dodá vlasům lesk a eliminuje statickou elektřinu a studený vzduch zafixuje účes.

Ionizátor

Počet rychlostí: 2

Počet teplot: 2

Příkon (W): 1200

Studený vzduch pro fixaci účesu

Počet nástavců: 5

Duální napětí na cesty (115 V / 230 V): NE

Délka přívodního kabelu (m): 1.8

Velký kulatý termo-kartáč o průměru 38 mm s keramickým povrchem pro dokonalé vysoušení a maximální lesk

Malý kulatý kartáč o průměru 20 mm pro snadné tvarování účesu, ofinu či dokončení stylingu

Nástavec na koncentraci vzduchu pro rychlé vysoušení vlasů

Žehlicí desky pro dosažení perfektně rovného účesu

3zákazníci nedoporučují produkt

Zatím žádné proti, snad jen kvalitnější kartáč

• velký štětinový kartáč
    • super výkon
    • lehký

Tento kulmofén naprosto splňuje má očekávání. Nahrazuje funkci fénu, kulmy, i žehličky. Vlasy s ním má rychleji vysušené než fénem a jsou hladké a lesklé. Líbí se mi, že má tolik nástavců, ale chce to čas se s nimi naučit manipulovat.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Dobrý výkon.
    • Kartáč se štětinami.
    • Hlučnější.
    • Pro některé ženy může být mohutný.

velký průměr. U Rowenty mi průměr štět.kartáče vyhovuje.
    Jinak se moc neliší velikostí a příslušenství od ostatních značek.

• Nepřehřívá se, kvalitní materiál
    • Kulma "nekulmuje", musím souhlasit, že se jedná spíše o fén než kulmu a dělá z vlasů "chemlon". Levnější již starý kulmofén levné značky dokázal zpracovat krásné lokny, bohužel se přehříval. Do uzšího kartáče se rády motají vlasy (mám dlouhé).

Už nikdy bych si produkt nekoupila, nedoporučuji, možná pouze pokud chcete dražší fén.

• snadné tvarování
    • výběr z návstavců
    • studený vzduch
    • ionizace
    • ovládání stupně výkonu

Po roce používání na středně dlouhé vlasy jsem s Rowentou Multiglam moc spokojená. Výborně tvaruje účes (velký kartáč) a má tichý chod. Navíc je v příslušenství i "žehlička".
    Negativně bych hodnotila pouze ovládání stupně výkonu. Když jdu na vyšší stupeň, je to v pohodě, když stupeň snižuji, často kulmu úplně vypnu. Ten přechod je takový tuhý.
    Ale jinak naprostá spokojenost.

• výkon
    • šetrnost
    • lesklé vlasy
    • vůbec nic

Nechápu, proč a kdo se píše ty negativní recenze. Jestli máte krátký vlasy jak chmýří, tak ano, vám tahle kulma vyhovovat prostě nebude, ale to není chyba kulmy :)

Na dlouhé a husté vlasy je úplně super. Za tu cenu (koupila jsem ji tady za 999 Kč) je to naprosto skvělý přístroj, až překvapivě jsem spokojená, jak jsem dobře vybrala. Používat budu nejvíc ten tlustý nástavec, klasický kulmový - vlasy jsou rychle vysušené a parádně lesklé.

Jo a že by dělala nějaký extrémní hluk, toho jsem si taky nevšimla. Je to prostě fénová kulma, zvuk má jako každá jiná... ale tahle možnost tu není, tak dám hlučný při vyšších rychlostech, protože žádná kulma, co znám, není prostě tichá :)

• , zakoupeno v Alza.cz

• tichá
    • snadná manipulace

jsem spokojená:-)

• Výkon
    • Ionizace
    • Mohutná do ruky - bolí z ní ruka
    • Špatně se s ní manipuluje při sušení krátkých vlasů v týlu
    • Vlasy vysuší tak rychle, že je skoro nestihnu tvarovat
    • Úzký kartáč mi vytrhává vlasy
    • Vysuší i vlasy, které nejsou natočené a vytvoří z nich "chemlon"

Už bych si tento kulmofén nikdy nekoupila. Ve srovnání s dříve používaným Brownem, který umřel věkem, je tento produkt nesrovnatelně horší a lituji, že jsem si nekoupila opět Brown, který sice neměl ionizaci, ale byl příjemný do ruky, foukal tak akorát, nebyl těžký, nevytvářel chemlon a navíc je o několik set levnější.

• , zakoupeno v Electro World

• kvalita, robustnost, zpracování

dobrá koupě za rozumnou cenu