Orava K-230

• přijatelná cena
    • tlačítka pro regulaci by mohli být popsané i na přístroji né jenom v návodu

přijatelná cena, lehké ovládání

• , zakoupeno v tipa.eu

• Rychlé nahřátí, vytvoří krásné lokýnky. Občas se mi v ní seknou vlasy a to je boj. Jinak spokojenost, pro gramlavého člověka ideální. Pravděpodobně vhodnější pro kratší vlasy (mám do pasu).
    • Zasekávání vlasů.
    • Celkem hlasité pípání.

Je levnější než většina kulem tohoto druhu, ale za ty peníze je perfektní, nic jí nechybí. Stojí za koupi.

Příkon
Maximální teplota
230 °C
1 kg
Loknovací

Toužíte po kadeřavé hřívě za kterou se budou všichni otáčet? Se speciální kulmou na vlasy Orava K-230 B dosáhnete perfektní lokny v celkem krátkém čase. Z krásného účesu se budete těšit několik dní díky dlouhotrvajícímu výsledku natočení vlasů. Kulma K-230 B je ideální pro středně dlouhé a dlouhé vlasy. Profesionální vytvarovaný účes umožňuje nastavení 3 směrů tvorby kadeří - k obličeji, od obličeje nebo automatické střídání směru. Umožňuje také nastavení 3 úrovní časovače pro volné, pružné a dlouhotrvající kadeře a 3 stupně regulace teploty - 190 ° C, 210 ° C, 230 ° C. Kontrolka provozu a nahřátí vás spolehlivě informuje když bude kulma připravena k použití. Vývojáři mysleli i na ochranné prvky a zabudovali do kulmy i systém ochrany proti zachycení vlasů při rotaci. Pohotovostní režim po 20 minutách nečinnosti se přepne do pohotovostního režimu a po 60 minutách nečinnosti se sama automaticky vypne. S ergonomickou rukojetí bude její používání opravdu jednoduché. 3 směry vytváření loken. 3 úrovně časovače. Nastavitelná teplota (190, 210 a 230 °C). Automatické vypnutí při nečinnosti. Systém proti zachycení vlasů při rotaci. Technická specifikace: Maximální teplota: 230 °C Napájení: 230V ~ 50Hz Příkon: 30 W Kulma Orava K-230 B na Nej-ceny.cz Ean: 8586006929603

• , zakoupeno v ESAM

přijatelná cena, lehké ovládání

• Zasekávání vlasů.
    • Celkem hlasité pípání.

• , zakoupeno v TEshop

• myslím, že kulma je naprosto srovnatelná s mnohem dražšími jinými značkami
    • lokny jsou opravdu pevné
    • rychle nahřátá
    • je trochu těžší, ale na to se dá zvyknout

kulmu jsem si vybrala, protože dávám přednost českým, v tomto případě slovenským výrobkům

doporučuji ostatním, natočené vlasy vydrží

• nenamotává vlasy
    • při problému s vlasy (velké množství) zastaví namotávání
    • regulace směru vln-3 směry
    • 3 možnosti teplot pro různé vlny
    • těžší, ale dá se zvyknout

perfektní, vzala jsem tu, která byla za nejlevnější nabídku a nelituji.

• funguje perfektně
    • dobře vypadá
    • dobrá cena
    • vyšší váha

Koupil jsem ji, protože ji chtěla manželka, dárek k vánocům, velké nadšení.

• , zakoupeno v Alza.cz

za ty peníze skvělá volba

• , zakoupeno v Alza.cz

• rychlé (mám dlouhé vlasy a nakudrnatit celou hlavu mi trvalo cca 15min!)
    • krásné vlny, které dlouho drží
    • různá nastavení
    • přenosné
    • není nejlehčí, po chvíli trochu bolí ruka

zkusila jsem si ho nejdřív u kadeřnice a pak si ho koupila - jsem maximálně spokojená

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Namotává vlasy.

Výrobek je srovnatelný s ostatními tohoto typu.

• , zakoupeno v Alza.cz

• máme krádce, je to dárek

žádné